GN 08/2020 Archiwum

Rodzinne wakacje z Bogiem

Diakonia Ewangelizacji Ruchu Światło-Życie Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej zorganizowała w ośrodku rekolekcyjnym Lubuski Nazaret - oazę ewangelizacyjną dla małżeństw.

Na rekolekcje trwające od 7 do 13 lipca przyjechały do Kęszycy Leśnej rodziny z całej Polski. Duszpasterską opiekę nad 84 uczestnikami pełnił ks. Tomasz Westfal.

- W oazie wzięły udział pary będące na początku drogi formacji, z wyjątkiem jednego małżeństwa, i był to dla nich świetny początek, fundament na dalszy etap poszukiwania głębokiej relacji z Jezusem. W czasie rekolekcji szliśmy drogą kerygmatu, na której towarzyszyły nam postacie z Ewangelii. Rozpoczęliśmy od spotkania z Nikodemem, potem z Samarytanką, jawnogrzesznicą, chromym i Dobrym Pasterzem - mówili Irena i Waldemar Trypuccy ze Zbąszynka.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama