GN 07/2020 Archiwum

Pielgrzymka na Jasną Górę tuż-tuż

Grupa Biało-Czerwona z parafii pw. Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie Wlkp. zaprasza na wędrówkę do Częstochowy.

Pątnicy z Gorzowa Wlkp. wyruszą na szlak 31 lipca. Od trzech lat Grupa Biało-Czerwona łączy się Grupą Biało-Niebieską z parafii pw. NMP Królowej Polski w Gorzowie Wlkp.

A droga na Jasną Górę to wyzwanie dla ludzi w każdym wieku! – W zeszłym roku pośród nas wędrowało 30 dzieci ze szkoły podstawowej. Ich energia, radość i entuzjazm niejednokrotnie były motywacją dla dorosłych, którym brakowało sił do dalszej drogi. To pokazuje, że na pielgrzymce jest miejsce dla każdego – podkreśla ks. Bartłomiej Rybacki, przewodnik Grupy Biało-Czerwonej.

Zapisy odbywają się w parafii przy ul. Bp. Wilhelma Pluty 7. – W niedzielę 28 lipca po Mszy św. o 18.00 zapraszamy na spotkanie przedpielgrzymkowe – podkreśla ksiądz przewodnik

Nie każdy może uczestniczyć w dwutygodniowej wędrówce, ale każdy może zostać duchowym pielgrzymem. – Wystarczy podać swoje intencje i towarzyszyć nam w modlitwie – zachęca ks. Rybacki.

– Piękne jest poczucie jedności. Pątnicy w drodze polecają Matce Bożej intencje duchowych pielgrzymów, a oni modlą się o to, abyśmy doszli cało i zdrowo – dodaje.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama