Nowy numer 07/2020 Archiwum

Zmarł kapłan naszej diecezji

W poniedziałek 15 lipca w Szprotawie, w wieku 83 lat, zmarł śp. ks. Stanisław Horodecki - emerytowany kapłan diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.

Msza św. pożegnalna z udziałem kapłanów Dekanatu Szprotawa zostanie odprawiona w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia NMP w Szprotawie w środę, 17 lipca o godz. 19.30.

Pogrzeb śp. ks. Stanisława Horodeckiego odbędzie się w czwartek 18 lipca w Deszcznie. O godz. 13.00 trumna z ciałem zostanie wystawiona w kościele parafialnym pw. Podwyższenia Krzyża Świętego. Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem bp. Pawła Sochy będzie odprawiona o godz. 14.00, a po niej nastąpi ostatnie pożegnanie zmarłego kapłana na cmentarzu komunalnym w Deszcznie.

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama