GN 07/2020 Archiwum

Oaza Nowej Drogi w Łagowie przejdź do galerii

Modlitwa, szkoła liturgii, śpiew, rekreacja, spotkania w grupach, namiot spotkania, a w centrum tego wszystkiego Msza św. - tak w wielkim skrócie wygląda dzień na oazie w Łagowie.

Oaza Nowej Drogi trwa od 16 lipca do 1 sierpnia w gościnnym domu rekolekcyjnym w Łagowie. Uczestniczy w niej 28 osób z różnych zakątków diecezji w wieku od 13 do 14 lat.

– Chciałam poznać nowych ludzi, ciekawie spędzić czas i zbliżyć się do Pana Boga. A tu zawsze coś ciekawego się dzieje! – podkreśla Małgorzata Fajger z Żagania.

Na wszystkim czuwa sześcioosobowa kadra animatorska z ks. Andrzejem Pytlikiem na czele. – Celem tych rekolekcji, podobnie jak całego Ruchu Światło-Życie, jest kształtowanie nowego człowieka odnowionego na wzór Chrystusa. Na pierwszym stopniu w sposób szczególny skupiamy się na godności dziecka Bożego – wyjaśnia ks. Pytlik.

Więcej w wydaniu papierowym Gościa Niedzielnego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama