GN 07/2020 Archiwum

Zaproszenie na pielgrzymkę z Kożuchowa

Grupa Biało-Zielona z Kożuchowa zaprasza na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Zapisz się już dziś! Nie zwlekaj!

Grupa Biało-Zielona z Kożuchowa wyrusza na Jasną Górę 31 lipca po Mszy św. o 11.00. – Przez dwa dni nasza grupa idzie sama, aby 2 sierpnia dołączyć do grupy Czerwonej i Niebieskiej z Głogowa – wyjaśnia przewodnik ks. Tomasz Pastuła.

– Życie na pielgrzymce to modlitwa i doświadczenie braterstwa, rodzinnej, chrześcijańskiej atmosfery. To duchowe doładowanie akumulatora na cały rok. Warto zostawić wszystko i wybrać się w tę drogę, żeby pogłębić swoją wiarę i przyjaźń z Jezusem – dodaje.

Podczas szlaku nawiązują się piękne relacje, które często trwają wiele lat. – Przykładem tego może być rodzina państwa Michalskich, którzy poznali się na pielgrzymce i na pielgrzymce przeżywali swój ślub oraz chrzest trójki dzieci – zauważa ks. Tomasz.

Więcej informacji. tel. 695 664 593.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama