Nowy numer 50/2019 Archiwum

Dom w Bogu

Fundacja "Blisko domu" przeprowadziła 24 sierpnia w sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Otyniu drugą serię spotkań modlitewno-formacyjnych dla małżeństw.

Pomysł kontynuacji spotkań powstał po zakończeniu rekolekcji dla małżeństw przeprowadzonych w sanktuarium przez ks. Zbigniewa Tartaka i Fundację "Blisko domu". Kolejne edycje planowane są w październiku i grudniu.

– Z jednej strony chcemy dotknąć od strony duchowej przestrzeni relacji małżeńskich, a z drugiej, konkretnej realizacji miłości w codziennym życiu – mówił Rafał Chrebela, współorganizator spotkania.

Małżonkowie zapatrzeni w Maryję, Matkę Pięknej Miłości, uczyli się od Boga praktycznych kroków realizowania miłości małżeńskiej w oparciu o fundament wiary i otwartego serca żony i męża.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama