Nowy numer 04/2020 Archiwum

Witaj, szkoło!

Przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego zapytaliśmy katechetów, z jakim nastawieniem, nadziejami i nowymi pomysłami przystępują do pracy.

Monika Kołoszyc

katechetka w SP nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Słubicach

Witaj, szkoło!

– Jak każdego roku chciałabym dzieci, z którymi pracuję, doprowadzić do Pana Boga i wzbudzić zachwyt z Jego obecności, szukając nowych metod i korzystając z już sprawdzonych, jak śpiew, metody aktywizujące, dramy. Z radością rozpoczynam nowy rok szkolny, chociaż nie da się ukryć, że coraz trudniej jest uczyć, katechizować. Zdarzają się dzieci niemające od pierwszej klasy styczności z katechezą. Wspólnie z księdzem proboszczem i zespołem katechetów będziemy w najbliższym czasie ustalać podział pracy w przygotowaniu dzieci i młodzieży do sakramentów w ramach katechezy parafialnej.

« 1 2 3 4 5 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama