Nowy Numer 38/2019 Archiwum

Złapali się za ręce dzięki biskupowi

Często się powtarza, że bierzmowanie to sakrament pożegnania z Kościołem. I pewnie niekiedy tak niestety bywa, ale jest też wiele pięknych świadectw życia i wzrastania z Bogiem.

Eucharystyczny Ruch Młodych, Liturgiczna Służba Ołtarza, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży czy piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Jeśli wasze dzieci będą chciały skorzystać z którejś z tych lub podobnej propozycji, to śmiało wyrażajcie zgodę, a jeśli nie chcą, to próbujcie ich zachęcić. To wszystko wydaje potem owoce w dorosłym życiu, czego przykładem są Aleksandra i Grzegorz Morozowie.

Dostępne jest 9% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL