GN 07/2020 Archiwum

Głogowska piesza pielgrzymka do Grodowca przejdź do galerii

Pielgrzymi z Głogowa wyruszyli 14 września do Sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei, aby uczestniczyć w uroczystościach odpustowych Narodzenia NMP.

Od lat w drugą sobotę września organizowany jest w grodowieckim sanktuarium odpust Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Piesi pielgrzymi z głogowskich parafii i Lubina uczestniczyli w Eucharystii celebrowanej pod przewodnictwem ks. Aleksandra Walkowiaka.

Pątnicy z parafii pw. NMP Królowej Polski podkreślali, że w pielgrzymowaniu najważniejsza jest wspólna modlitwa. – W drodze doświadczamy chwili spokoju, jest to dobra okazja do przemyśleń. Liczy się wyjątkowa atmosfera pielgrzymki, jej rodzinny klimat. Można poczuć bliskość Boga, dostrzec Chrystusa w każdym człowieku. Wędrując dziękujemy za wszystko, co każdego dnia otrzymujemy od Boga, bo nasze osiągnięcia bez Niego nie miałyby większego znaczenia – mówiły mama Ewa i córka Alicja z Głogowa.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama