GN 07/2020 Archiwum

Zaproszenie na Kurs Alpha

Chcesz odkryć lub pogłębić wiarę chrześcijańską? Przyjdź na Kurs Alpha. Już wkrótce w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Zielonej Górze.

W parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Zielonej Górze 2 października rozpoczynie się Kurs Alpha. - To cykl 11 spotkań, odbywających się raz w tygodniu, których celem jest odkrycie obecności Boga w swoim życiu i pogłębienie relacji z Nim we wspólnocie Kościoła. Dokonuje się to poprzez atrakcyjne wykłady i dyskusje. Corocznie w Polsce prowadzonych jest około 500 tego rodzaju kursów - wyjaśnia proboszcz ks. Paweł Łobaczewski.

Każde spotkanie rozpoczyna się od kolacji.

Uczestnictwo w kursie jest darmowe.

Zapisy majlowo: alpha@parafia-mb.pl lub telefonicznie: 68 320 00 10.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama