GN 07/2020 Archiwum

Procesja różańcowa w Głogowie

Wieczorem 7 października, we wspomnienie liturgiczne Matki Bożej Różańcowej, ulicami Głogowa przeszła procesja różańcowa z kościoła pw. NMP Królowej Polski do świątyni pw. św. Klemensa.

Co roku modlitwa rozpoczyna się w innej głogowskiej świątyni. W tym roku była to parafia pw. NMP Królowej Polski. Tak, aby modlitwa otoczyła całe miasto. - Chcemy podziękować Maryi za opiekę nad nami i naszym miastem, a w tym roku chcemy Ją prosić o przygotowanie nas do zawierzenia Ziemi Głogowskiej Jej Niepokalanemu Sercu - wyjaśnia ks. Witold Pietsh, proboszcz parafii pw. NMP Królowej Polski w Głogowie.

Procesja różańcowa w Głogowie
Gość Zielonogórsko-Gorzowski

Procesję poprzedziła Msza św., której przewodniczył ks. Grzegorz Cyran. Fragment kazania:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama