Nowy numer 13/2020 Archiwum

Caritas zorganizowała warsztaty o ekologii dla młodzieży

"Młodzi - młodym, ekologia w praktyce" - takie warsztaty zaproponowało Centrum Wolontariatu Caritas dla młodzieży 25 i 26 października w Domu Rekolekcyjnym im. św. Jacka (Jackówka) przy Wyższym Seminarium Duchownym w Paradyżu.

W trakcie warsztatów uczestnicy poznali treść encykliki papieża Franciszka „Laudato si'”, ale także dowiedzieli się, jak zostać liderem ekologii w swoim środowisku.

Warsztaty Caritas dla młodzieży.
Gość Zielonogórsko-Gorzowski

A jak uczestnikom podobały się warsztaty? - Poznaliśmy nowych ludzi, odkryliśmy samych siebie, dowiedzieliśmy się więcej o ekologii i zrobiliśmy hotele dla owadów. Była mega atmosfera - podkreślają.

Caritas zorganizowała warsztaty o ekologii dla młodzieży   Uczestnicy warsztatów zorganizowanych przez Caritas przy paradyskim hotelu dla owadów. Krzysztof Król /Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama