Nowy numer 3/2021 Archiwum

IX Diecezjalny Przegląd Piosenki Patriotycznej w Sulechowie

Dokładnie 179 osób - wśród nich soliści, zespoły, chóry i schole - wystąpiło w IX Diecezjalnym Przeglądzie Piosenki Patriotycznej, który odbył się w Sulechowskim Domu Kultury im. Fryderyka Chopina.

W tegorocznej edycji Przeglądu wzięli udział następujący wykonawcy: zespół Wiolinki z Nowego Kramska, Roksana Wiśniewska z Sulechowa, chór Laudate Dominum z Sulechowa, Karolina Góralska z Zielonej Góry, zespół Gamma ze Skąpego, Klara Kmieciak ze Wschowy, Zespół Wokalno-Instrumentalny "Rezonans" z Nietkowa, Wiktoria Majda z Sulechowa, Zespół Wokalno-Instrumentalny "Sukces" z Nietkowa, Polskie Bratki z Zielonej Góry, Dominanta z Sulechowa, 19 Drużyna Starszo-Harcerska "Wataha" z babimojsko-sulechowskiego hufca ZHP, Emilia Schrener z babimojsko-sulechowskiego hufca ZHP, Monika Skrzypczak z Sulechowa, Łęczenia z Ośna Lubuskiego oraz chór Crescendo z Sulechowa. 

Patronat honorowy nad przeglądem objęli biskup diecezji zielonogórsko-gorzowskiej Tadeusz Lityński oraz burmistrz Sulechowa Wojciech Sołtys.

Wydarzenie zorganizowała diecezjalna Akcja Katolicka, oddział AK przy parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Sulechowie i przy parafii Narodzenia NMP w Nowym Kramsku oraz SDK.

Gościem specjalnym był bp Adam Dyczkowski.

IX Diecezjalny Przegląd Piosenki Patriotycznej w Sulechowie.
Krzysztof Król
IX Diecezjalny Przegląd Piosenki Patriotycznej w Sulechowie.
Krzysztof Król
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama