GN 07/2020 Archiwum

IX Diecezjalny Przegląd Piosenki Patriotycznej w Sulechowie

Dokładnie 179 osób - wśród nich soliści, zespoły, chóry i schole - wystąpiło w IX Diecezjalnym Przeglądzie Piosenki Patriotycznej, który odbył się w Sulechowskim Domu Kultury im. Fryderyka Chopina.

W tegorocznej edycji Przeglądu wzięli udział następujący wykonawcy: zespół Wiolinki z Nowego Kramska, Roksana Wiśniewska z Sulechowa, chór Laudate Dominum z Sulechowa, Karolina Góralska z Zielonej Góry, zespół Gamma ze Skąpego, Klara Kmieciak ze Wschowy, Zespół Wokalno-Instrumentalny "Rezonans" z Nietkowa, Wiktoria Majda z Sulechowa, Zespół Wokalno-Instrumentalny "Sukces" z Nietkowa, Polskie Bratki z Zielonej Góry, Dominanta z Sulechowa, 19 Drużyna Starszo-Harcerska "Wataha" z babimojsko-sulechowskiego hufca ZHP, Emilia Schrener z babimojsko-sulechowskiego hufca ZHP, Monika Skrzypczak z Sulechowa, Łęczenia z Ośna Lubuskiego oraz chór Crescendo z Sulechowa. 

Patronat honorowy nad przeglądem objęli biskup diecezji zielonogórsko-gorzowskiej Tadeusz Lityński oraz burmistrz Sulechowa Wojciech Sołtys.

Wydarzenie zorganizowała diecezjalna Akcja Katolicka, oddział AK przy parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Sulechowie i przy parafii Narodzenia NMP w Nowym Kramsku oraz SDK.

Gościem specjalnym był bp Adam Dyczkowski.

IX Diecezjalny Przegląd Piosenki Patriotycznej w Sulechowie.
Krzysztof Król
IX Diecezjalny Przegląd Piosenki Patriotycznej w Sulechowie.
Krzysztof Król
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama