Nowy numer 2/2021 Archiwum

Gdzie bale i korowody Wszystkich Świętych w diecezji?

W najbliższych dnia odbędą się bale i korowody Wszystkich Świętych. Zobaczcie, gdzie i kiedy? [AKTUALIZACJA].

Nie ma Twojej miejscowości? Napisz do nas koniecznie! Nasz e-mail: zgg@gosc.pl.

Czerwieńsk

  • W najbliższy wtorek 29 października o godz. 16.00 zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na Bal Wszystkich Świętych w Szkole Podstawowej w Czerwieńsku. Obowiązuje przebranie się za swojego świętego patrona.

Głogów

  • Bal Wszystkich Świętych odbędzie się 29 października w parafii pw. NMP Królowej Polski. Początek o godz. 17.00.

Gorzów Wlkp. (parafia Pierwszych Męczenników Polski)

  • Parafialny Bal Wszystkich Świętych w Wieczerniku odbędzie się 31 października. Program: godz. 17.00 - Różaniec, a później bal.
  • Diecezjalny Bal Wszystkich Świętych dla Eucharystycznego Ruchu Młodych oraz scholi dziecięcych odbędzie się w sobotę 9 listopada. Program: 9.30 – przyjazd uczestników, 10.00 - Msza święta, 11.15 - Bal Wszystkich Świętych

Krzeszyce

  • Parafia św. Antoniego z Padwy w Krzeszycach serdecznie zaprasza na Bal Wszystkich Świętych w czwartek 31 października. Program: 17.30 - wspólna modlitwa różańcowa w kościele, 18.00 - Msza św., 18.30 - Bal Wszystkich Świętych w salce parafialnej.

Nowe Miasteczko

  • Zapraszamy 30 października wszystkie dzieci z Nowego Miasteczka na trzecią edycję Balu Wszystkich Świętych. Bal Wszystkich Świętych rozpocznie modlitwa różańcowa w kościele Opatrzności Bożej o godzinie 17.30. Potem barwny korowód przejdzie ulicami Nowego Miasteczka do sali balowej przy remizie strażackiej.

Sława

  • Bal Wszystkich Świętych odbędzie się 31 października. Rozpoczęcie o godz. 16.30 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego, a potem przejście w korowodzie do Szkoły Podstawowej.

Sulęcin

  • Zapraszamy na Korowód Świętych, który odbędzie się w czwartek o godz. 16.00. Rozpoczęcie na placu przy kościele św. Mikołaja.

Świebodzin

  • Marsz i Bal Wszystkich Świętych w Świebodzinie odbędzie się 31 października. Wszystko rozpocznie się od Mszy św. w parafii Michała Archanioła o godz. 17.00. Następnie w uroczystej procesji przejdziemy ze świętymi do sanktuarium Miłosierdzia Bożego, gdzie odbędzie się bal.

Żagań

  • W parafii pw. Wniebowzięcia NMP Bal Wszystkich Świętych odbędzie się 10 listopada o godz. 16.00.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama