Nowy numer 15/2020 Archiwum

Uroczystość Wszystkich Świętych

Msze św. i procesje w uroczystość Wszystkich Świętych na największych cmentarzach diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.

Na wielu cmentarzach zostaną w tych dniach odprawione Msze św. oraz odbędą się procesje z modlitwami w intencji zmarłych.

Poniżej podajemy informacje o nabożeństwach, które odbędą się 1 listopada na najważniejszych cmentarzach w diecezji zielonogórsko-gorzowskiej:

  • Zielona Góra: cmentarz przy ul. Wrocławskiej, tzw. nowa część - godz. 12 Msza św., a po niej procesja; tzw. stara część - godz. 14 procesja, a po jej zakończeniu Msza św. Modlitwom w starej części cmentarza będzie przewodniczył bp Tadeusz Lityński.
  • Gorzów Wlkp.: cmentarz przy ul. Żwirowej - godz. 14 procesja od Starej Bramy, a po jej zakończeniu Msza św.
  • Głogów: cmentarz w Brzostowie - godz. 12.30 procesja, a po jej zakończeniu Msza św. Modlitwom  będzie przewodniczył bp Paweł Socha; cmentarz przy ul. Legnickiej - godz. 14.30 procesja, a po niej o godz. 15 Msza św.
  • Procesja z modlitwami za zmarłych na Cmentarzu Świętokrzyskim w Gorzowie Wlkp. zostanie odprawiona 2 listopada o godz. 16.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama