Nowy numer 15/2020 Archiwum

Bal Wszystkich Świętych w Nowym Miasteczku przejdź do galerii

W Nowym Miasteczku 31 października odbył się Bal Wszystkich Świętych. Najpierw jednak dzieci spotkały się na Różańcu i Mszy św.

Św. Jan Paweł II, św. Faustyna, św. Kinga, św. Jan Bosko, św. Stanisław Kostka, św. Matka Teresa z Kalkuty, św. Franciszek i wielu, wielu innych świętych można było spotkać na balu w Nowym Miasteczku. – Najpierw zgromadziliśmy się w kościele pw. Opatrzności Bożej, gdzie wspólne odmówiliśmy Różaniec i uczestniczyliśmy we Mszy św. Po modlitwie w kościele udaliśmy się w procesji na pobliską salę strażacką, gdzie właśnie rozpoczyna się część rozrywkowa. To już trzeci Bal Wszystkich Świętych – wyjaśnia wikariusz ks. Alek Zielonka.

– Chcemy w ten sposób przybliżyć dzieciom sylwetki i życiorysy znanych świętych, którzy pokazali nam przykładem swojego życia, jak być dobrym człowiekiem i prawdziwie kochającym Pana Boga katolikiem – dodaje.

Bal Wszystkich Świętych w Nowym Miasteczku
Gość Zielonogórsko-Gorzowski
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama