Nowy numer 3/2021 Archiwum

Konferencja językowa na Uniwersytecie Zielonogórskim

"Przekraczaj Granice" - to hasło konferencji, która odbyła się 5 listopada na Uniwersytecie Zielonogórskim. Zorganizowały ją Fundacja "Angeli Terrae" oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.

Konferencję poprowadził dr Marek Kuczyński, wykładowca akademicki Uniwersytetu Zielonogórskiego i autor wielu publikacji, m.in. „Skutecznej nauki języka obcego”.

Prelegent przybliżył młodzieży skuteczne metody uczenia się języków obcych w kontekście przygotowania do matury czy zdawania certyfikatów. – Nie ma ludzi, którzy nie mogą nauczyć się języka obcego. Jest tylko pytanie: jak to zrobić? – powiedział dr Marek Kuczyński podczas konferencji o skutecznych metodach nauki języków obcych pt. „Przekraczaj Granice” zorganizowanej na Uniwersytecie Zielonogórskim. – Język obcy wymaga przyswojenia pewnego materiału, lecz nade wszystko ciągłej praktyki – dodał.

W konferencji wzięło udział około 150 uczniów szkół podstawowych i średnich z Zielonej Góry i Nowej Soli, a także studenci.

Projekt „Edukacja młodzieży w zakresie skutecznej nauki języków obcych” finansowany jest z budżetu Miasta Zielona Góra.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama