Nowy numer 08/2020 Archiwum

Konkurs na świąteczną kartkę Caritas rozstrzygnięty

Diecezjalna Caritas rozstrzygnęła konkurs na kartkę świąteczną. W tym roku najmłodsi diecezjanie przysłali 163 prace.

Caritas dziękuje za wielki odzew. - Dzięki temu komisja konkursowa miała naprawdę trudny orzech do zgryzienia i sporo pracy. Wielkie podziękowania należą się nie tylko dzieciom, które przygotowały prace, ale także ich nauczycielom, opiekunom, wychowawcom - podkreśla Sylwia Grzyb z Caritas.

W konkursie mogły wziąć udział wszystkie dzieci z terenu naszej diecezji, szczególnie te związane z dziełami Caritas np. poprzez świetlice, SKC, PZC. - Przy wyborze kartki świątecznej komisja zwracała uwagę na zachowanie możliwie głębokiego charakteru treści prac, aby symbolika chrześcijańska przeważała nad symbolami świeckimi i komercyjnymi. Wybrany projekt zostanie wykorzystany do przygotowania kartki świątecznej wysyłanej z życzeniami do wszystkich darczyńców Caritas - wyjaśnia Sylwia Grzyb.

Zobaczcie poniżej zwycięskie i wyróżnione prace:

« 1 2 3 4 5 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama