Nowy numer 49/2019 Archiwum

Święcenia diakonatu, kandydatura do święceń i posługa akolitatu

8 grudnia o godzinie 11 w Wyższym Seminarium Duchownym w Paradyżu odbędą się święcenia diakonatu, przyjęcie kandydata do święceń oraz udzielenie posługi akolitatu.

Święcenia diakonatu przyjmą bracia z roku VI: Łukasz Bajcar (par. Wniebowzięcia NMP w Szprotawie) oraz Jarosław Marszałek (par. św. Klemensa w Głogowie).

Przyjęty do grona kandydatów do święceń diakonatu i prezbiteratu zostanie Konrad Jasiewicz (par. Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Kolsku) z roku V.

Posługę akolitatu przyjmą bracia z roku IV: Tomasz Dragańczuk (par. Nawiedzenia NMP w Lubsku), Paweł Marciniak (par. Wniebowzięcia NMP w Lubiszynie), Seweryn Szczotko (par. Matki Bożej Częstochowskiej w Słońsku).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama