Nowy numer 08/2020 Archiwum

Adwentowy wieniec modlitwy rodzinnej

Około pół tysiąca miniatur wieńca adwentowego z kościoła parafialnego trafiło do domów wiernych parafii pw. św. Alberta Chmielowskiego w Zielonej Górze.

To nowa inicjatywa parafialnego oddziału Akcji Katolickiej. – Zależy nam, aby wszyscy domownicy gromadzili przy nim na posiłku, a przede wszystkim na wieczornej modlitwie w intencji swojej rodziny i wszystkich rodzin z parafii. Dlatego nazwaliśmy go adwentowym wieńcem modlitwy rodzinnej – podkreśla proboszcz ks. Zygmunt Zimnawoda.

W swoim domu na widocznym miejscu postawi wieniec pani Aleksandra. – Tydzień temu ksiądz proboszcz powiedział nam o tym. Myślę, że to dobry pomysł, aby lepiej przygotować się całą rodziną na przyjście Pana Jezusa – podkreśla  zielonogórzanka.

Adwentowy wieniec modlitwy rodzinnej   Wieniec adwentowy to nowa inicjatywa parafialnej Akcji Katolickiej. Archiwum: Ryszard Furtak
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama