Nowy numer 03/2020 Archiwum

Rekolekcje w Katolickim Centrum Studenckim w Słubicach

"Przejść przez Jordan" - to hasło rekolekcji, które w Katolickim Centrum Studenckim poprowadził ks. Łukasz Żołubak.

Nie tylko nauką żyje człowiek. – Adwentowe Rekolekcje Akademickie to szczególny czas w formacji duchowej studentów.

To czas na dobre przygotowanie się do świąt, ale również możliwość zdobycia wiedzy religijnej i doświadczenie Boga. Przez te rekolekcje docieram jako duszpasterz do wielu studentów, którzy potrzebują wspólnoty – wyjaśnia ks. Rafał Mocny, duszpasterz akademicki przy Katolickim Centrum Studenckim "Parakletos" w Słubicach.

Uczestnicy rekolekcji przekonują, że warto było poświęcić czas. – Tego roku po raz pierwszy przeżywałem swoje rekolekcje adwentowe ze wspólnotą Katolickiego Centrum Studenckiego, która bardzo ciepło przyjęła mnie do swojego grona. Ksiądz rekolekcjonista zaskoczył mnie bezpośrednim i zabawnym sposobem przekazywania wiedzy. To z pewnością przemawia do wielu młodych ludzi. Na długo zapamiętam te rekolekcje, ponieważ dały mi inne spojrzenie na drugiego człowieka oraz samego siebie – podkreśla student Adam Wójcik.

Rekolekcje w Katolickim Centrum Studenckim w Słubicach   Rekolekcyjne rozważania z Pismem Świętym. Ks. Rafał Mocny
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama