GN 07/2020 Archiwum

Zaproszenie na kolędowanie w autobusie

Kolędowanie w autobusie? Czemu nie?! Nowa inicjatywa organizatorów Zielonogórskich Warsztatów Liturgiczno-Muzycznych już 3 stycznia. Przyłączycie się?

Kolędowanie w Autobusie odbędzie się 3 stycznia od godz. 15 do 17 w autobusach komunikacji miejskiej linii nr 8. - Będzie radośnie, zrobimy Boży hałas. Oprócz wokalistów spotkamy również instrumentalistów. Będą gitara, flet, skrzypce, instrumenty perkusyjne i wiele, wiele innych - zapowiada Natalia Makuch. - Kolędowanie to nasza piękna polska tradycja, którą powinniśmy pielęgnować. Chcemy wyjść z kościelnych murów i ogłaszać nowinę o narodzeniu naszego Zbawiciela. Dzielić się tą radością! To nasza forma ewangelizacji - dodaje.

W rolę kolędników wcielą się uczestnicy inicjatywy Zielonogórskich Warsztatów Liturgiczno-Muzycznych oraz  Zielonogórskiego Kolędowania.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama