GN 07/2020 Archiwum

Oazowe rekolekcje ewangelizacyjne

"Pójdę za Tobą, tam gdzie mnie poślesz, Panie!" - śpiewają uczestnicy Oazy Ewangelizacji i Oazy Rekolekcyjnej Animatorów Ewangelizacji, która od 25 do 31 stycznia odbywa się w Rokitnie.

OEi i ORAE w Rokitnie
Gość Zielonogórsko-Gorzowski

Podczas Oazy Ewangelizacji czas wypełniony jest głoszeniem podstawowych prawd wiary.

W tych dniach uczestnicy mają okazję usłyszeć o Bożej miłości, o grzechu, o nowym życiu w Jezusie Chrystusie, o zbawieniu oraz o możliwości nawiązania dialogu z Bogiem przez modlitwę i sakramenty święte.

Równolegle odbywa się Oaza Rekolekcyjna Animatorów Ewangelizacji I i II st. To rekolekcje dla tych, którzy odkrywają w sobie przynaglenie do głoszenia światu Dobrej Nowiny. Uczestnicy pogłębiają swoją relację z Jezusem Chrystusem, a odnajdują tu odpowiedź na pytanie: „Jak dzielić się wiarą z innymi ludźmi?”. W trakcie pięciu dni otrzymują także konkretne narzędzia ewangelizacji indywidualnej i grupowej.

W rekolekcjach, które prowadzi ks. Paweł Grzesiak uczestniczy 70 osób z całej diecezji.

Więcej w kolejnym wydaniu Gościa Niedzielnego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama