GN 07/2020 Archiwum

Zagrajcie w mistrzostwach ministrantów i lektorów w tenisie stołowym

Już po raz drugi 22 lutego w Głogowie odbędą się Mistrzostwa Ministrantów i Lektorów Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej w Tenisie Stołowym. Zgłoszenia do 10 lutego.

Rozgrywki poprzedzi Msza św. w parafii św. Mikołaja o godz. 9.30. Planowane rozpoczęcie zawodów przewidziane jest na godz. 10.50 w Szkole Podstawowej nr 14 (ul. Królewska 12). - W mistrzostwach mogą wziąć udział ministranci i lektorzy w wieku 10-18 lat, w czterech kategoriach wiekowych: żak, młodzik, kadet i junior. Parafie mogą zgłaszać  maksymalnie po dwóch zawodników w danej kategorii wiekowej. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 lutego lub wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc na mistrzostwa. W takim wypadku o udziale zdecyduje kolejność zgłoszeń - wyjaśnia ks. Łukasz Malec, diecezjalny duszpasterz dzieci i młodzieży.

Zgłoszeń dokonuje ksiądz opiekun służby liturgicznej w parafii. Formularz zgłoszeniowy: TUTAJ

Szczegóły u ks. Łukasza Malca: l.malec@diecezjazg.pl

Rozgrywki odbędą się pod patronatem honorowym biskupa diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego i prezydenta Głogowa Rafaela Rokaszewicza.

Galeria zdjęć z ubiegłego roku: TUTAJ

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama