GN 07/2020 Archiwum

Zaproszenie na debatę walentynkową

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza młodych na 11. Debatę Walentynkową pt. "Domyśl się".

Debata jest skierowana do uczniów szkół podstawowych (klasy ósme), liceum, studentów oraz wszystkich zainteresowanych. Będzie poświęconą między innymi takim tematom jak: różnice między kobietą a mężczyzną, sposoby na radzenie sobie z konfliktem w związku, a także prawidłowa komunikacja pomiędzy kobietą a mężczyzną.

Spotkanie odbędzie się 18 lutego (wtorek) o godzinie 12.30 na Uniwersytecie Zielonogórskim przy al. Wojska Polskiego 69 (Budynek A-16, aula C). Gośćmi specjalnymi debaty będą małżonkowie Karolina i Maciej Piechowie, znani m.in. z prowadzenia portalu szczesliwarodzina.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama