GN 07/2020 Archiwum

Eliminacje do ministranckich mistrzostw u św. Mikołaja w Głogowie

Mistrzostwa Ministrantów i Lektorów w Tenisie Stołowym Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej zbliżają się wielkimi krokami. Jeszcze można się zapisać!

W sobotnie przedpołudnie w parafii pw. św. Mikołaja w Głogowie odbyły się parafialne eliminacje do Mistrzostw Ministrantów i Lektorów w Tenisie Stołowym Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. - Wyłoniono 8 najlepszych graczy, którzy w 4 kategoriach wiekowych będą reprezentować parafię w zbliżającym się turnieju - wyjaśnia ks. Tomasz Janczewski, wikariusz parafii pw. św. Mikołaja, a także organizator diecezjalnego turnieju.

Zapisy do diecezjalnego turnieju trwają do 15 lutego. - Ministranci i lektorzy, spotkajcie się razem w salce ministranckiej przy tenisowym stole i stwórzcie swoją drużynę - zachęca ks. Janczewski.

Więcej na www.mikolajglogow.pl i Facebook: DDM.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama