GN 07/2020 Archiwum

Zaproszenie na XXV Bal Bezalkoholowy

Co robicie w ostatnią sobotę karnawału? A może Bal Bezalkoholowy w doborowym towarzystwie, przy znakomitym swojskim jadle i świetnej orkiestrze? To już 22 lutego w Zielonej Górze.

Głównym mottem każdego balu są słowa świętego Jana Pawła II "Musicie od siebie wymagać choćby inni od was nie wymagali". - Każdego roku mamy również hasło przewodnie. W tym roku są to słowa: "Kluczem jest życie". Podczas balu proponujemy szereg atrakcyjnych zabaw i konkursów prowadzących wszystkich uczestników zabawy do spojrzenia na nasze własne życie i na to, co było i jest w nim kluczowe i oczywiście, co prowadzi nas do pełni życia - wyjaśnia Włodek Sadecki.

- Natomiast „Smak życia” to myśl przewodnia konkursu ciast, upieczonych i przyniesionych przez uczestników balu. Tu na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. W doborowym towarzystwie, przy znakomitym swojskim jadle  i świetnej orkiestrze będziemy bawić się 22 lutego od godz. 20 do 4 rano w sali Bursy przy ul. Botanicznej 60. Serdecznie zapraszamy! - dodaje.

Organizatorami są członkowie i sympatycy Domowego Kościoła z Zielonej Góry. Bal nosi imię Zosi Sadeckiej, która organizowała i prowadziła bale do 2017 roku.

Karty wstępu do nabycia pod numerem telefonu: 601 942 939, 510 185 969.

Więcej zdjęć z ubiegłego roku: TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama