Nowy numer 15/2020 Archiwum

Warsztaty "Full of Grace" w Międzyrzeczu

Zespół ewangelizacyjny Ruchu Światło-Życie naszej diecezji "Full of Grace" (pełna łaski) przygotowuje się do swoich kolejnych posług. W ten weekend mieli swoje warsztaty w Międzyrzeczu.

Już niebawem będą posługiwać podczas Niedzieli Palmowej, a potem na Pielgrzymce Maturzystów na Jasną Górę. – Spotkaliśmy się na warsztatach w Międzyrzeczu, gdzie wspólnie przygotowujemy się do tych wydarzeń. Nie brakuje tu modlitwy, pomysłów i oczywiście muzyki – wyjaśnia Agnieszka Maik, liderka zespołu.

„Full of Grace” to zespół ewangelizacyjny. – Jesteśmy żywą wspólnotą młodych, umuzykalnionych ludzi, którzy kochają uwielbiać Pana Boga poprzez muzykę oraz chcą służyć swoim talentem, modlitwą i świadectwem. Pochodzimy z różnych zakątków Polski: od Wrocławia, Międzyrzecza, Zielonej Góry, Żar, Lubska przez Gorzów Wielkopolski i Poznań, a na Koszalinie kończąc – wyjaśnia Agnieszka Maik.

Opiekunem zespołu jest ks.  Przemysław Janicki, a także ks. Adrian Put.

Sekcja wokalna: Paweł Biel, Agnieszka Maik, Aleksandra Dajworska, Sara Juźków, Julia Rekut, Bogna Sobańska, Agnieszka Taracka,Magdalena Ochman, Bartosz Łazarczyk, Ewa Krawiec i Marcin Grudniewski.

Sekcja instrumentalna: Mateusz Kozłowski, Przemysław Ziółkowski, Wiktor Grabowiecki, Agata Wojciechowska i Piotr Gwizdoń.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama