Nowy numer 38/2021 Archiwum

Zagłosuj na hasło tegorocznego PJ

Trwają prace nad przygotowanie tegorocznej edycji Przyjaciół Jezusa. Znany jest już termin, a aktualnie trwa głosowanie na hasło. Każdy może zagłosować.

Inicjatywa ewangelizacyjna Przyjaciele Jezusa odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą od 26 lipca do 2 sierpnia. – To jest dobra wiadomość dla pielgrzymów, którzy wybiera się na Jasną Górę: zdążycie być i tu, i tu! – mówi z uśmiechem ks. Piotr Juckiewicz, jeden z organizatorów.

–  Na bieżąco informujemy na naszym profilu facebookowym o aktualnościach i zapraszamy do Twojej obecności i polubień – dodaje.

Aktualnie trwa głosowanie na hasło tegorocznego wydarzenia. – Nie zmieniamy nazwy, zostajemy Przyjaciółmi Jezusa. Rozeznajemy natomiast i szukamy hasła, które pojawi się na koszulkach i innych atrybutach i które być może pomoże prowadzącym rekolekcje skoncentrować się na konkretnej myśli – dodaje.

Trzy propozycje to:

  • I’ll be back
  • I’m coming home
  • Wracam do domu

Zagłosować może każdy. – Podoba się Tobie jedno z nich? Chcesz pomóc? Odwiedź naszą stronę i dodaj lajka pod swoim typem! Bądź jednym z twórców tego dzieła! – zachęca ks. Juckiewicz.

Gdzie zagłosować? TUTAJ

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama