Nowy numer 15/2020 Archiwum

Rekolekcje "Milioner z ulicy"

To już ostatnie dni zapisów na rekolekcje dla młodzieży "Milioner z ulicy", które odbędą się na koniec lutego w Rokitnie. Zobacz, co mówi o nich sam prowadzący.

W sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej od 28 lutego do 1 marca odbędą się rekolekcje dla młodzieży męskiej i żeńskiej w wieku od 16 do 25 lat. Poprowadzi je ks. Paweł Kliminik z diecezji świdnickiej, który jest diecezjalnym duszpasterzem młodzieży i organizatorem Festiwalu 10Light For Life w Wambierzycach.

Rekolekcje są adresowane do liderów grup młodzieżowych, maturzystów, osób młodych, które stoją przez ważnymi decyzjami życiowymi i tych, którzy chcą zgłębić rzeczywistość rozeznawania, zarówno swojego powołania życiowego, jak i różnych wyborów życiowych.

Rekolekcje "Milioner z ulicy".
Gość Zielonogórsko-Gorzowski

Motywem przewodnim rekolekcji będzie historia bogatego młodzieńca. Rekolekcje rozpoczną się w piątek o godz. 18, a zakończą w niedzielę o godz. 13.

Więcej szczegółów: TUTAJ

Zapisy do 23 lutego lub do wyczerpania miejsc.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama