Nowy numer 23/2020 Archiwum

Co z galą "Człowiek Człowiekowi"?

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem zaplanowana na kwiecień gala "Człowiek Człowiekowi" nie odbędzie się.

"W związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem SARS-Cov-2 w Polsce oraz stosując się do zaleceń organów rządzących w zakresie profilaktyki zdrowotnej Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej odwołuje tegoroczną XXI edycję nagrody Człowiek Człowiekowi. W związku z tym planowana na 22 kwietnia 2020 r. uroczysta gala wręczenia statuetki w parafii p.w. Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie Wlkp. nie odbędzie się. Konsekwencją tej decyzji jest przerwanie naboru do tegorocznych nagród z dniem dzisiejszym" - czytamy na profilu fb diecezjalnej Caritas.

Przypomnijmy, że statuetka "Człowiek Człowiekowi" to wyróżnienie biskupa diecezji zielonogórsko-gorzowskiej dla osób i instytucji, które szerzą ewangeliczną zasadę miłości bliźniego w swoim otoczeniu. Organizacją zajmuje się Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej i Stowarzyszenie Pomocy Bliźniemu im. Brata Krystyna w Gorzowie Wlkp.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama