Nowy numer 23/2020 Archiwum

Będzie transmisja rekolekcji diecezjalnych, Niedzieli Palmowej i Triduum z Paradyża

W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego wielkopostne rekolekcje dla diecezjan, liturgia Niedzieli Palmowej oraz Triduum Paschalne będą transmitowane w radiu i telewizji z Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu.

Diecezjalne rekolekcje wielkopostne odbędą się od 30 marca do 1 kwietnia i będą transmitowane o godz. 19.

Zaplanowane na 4 i 5 kwietnia diecezjalne obchody Światowych Dni Młodzieży zostały odwołane. Odbędzie się jednak transmisja liturgii Niedzieli Palmowej o godz. 10.30.

Natomiast uroczystości Triduum Paschalnego, a zatem Msza św. Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek, Liturgia Męki Pańskiej w Wielki Piątek oraz Wigilia Paschalna będą transmitowane o godz. 19.00.

Transmisja najbliższej niedzielnej Mszy św. tym razem odbędzie się z parafii pw. Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie Wlkp. Początek o godz. 10.30.

Transmisje z Paradyża są możliwe dzięki współpracy z TVP3 Gorzów Wielkopolski i Radiem Zachód.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama