Nowy numer 48/2020 Archiwum

Siedzisz w domu, graj w szachy

W minioną sobotę przez epidemię nie doszły do skutku Mistrzostwa Ministrantów w Szachach Szybkich w Przemkowie. Ks. Michał Płończak ma nadzieję, że uda się je rozegrać jeszcze w tym roku szkolnym, a póki co zachęca do nauki gry w szachy.

Mistrzostwa Ministrantów w Szachach Szybkich w Przemkowie nie doszły do skutku. - Drodzy Ministranci i Lektorzy, niestety sytuacja w Polsce pokrzyżowała nam plany w związku z kolejną edycją rozgrywek szachowych ministrantów. Dla dobra nas wszystkich konieczne było odwołanie zawodów. Zapewniam Was, że jeśli sytuacja w kraju się uspokoi, chciałbym, żeby nasze spotkanie odbyło się jeszcze w tym roku szkolnym - wyjaśnia ks. Michał Płończak.

- Ten czas oczekiwania nie może być stracony. Warto ćwiczyć swoje umiejętności taktyczne. Pewnie jest jeszcze grupa ministrantów, która chętnie wzięłaby udział w rozgrywkach, ale nie potrafią grać w szachy. Zachęcam Was do skorzystania ze stron internetowych, gdzie można poznać szachy od podstaw, ale i doskonalić umiejętności. Mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce. Króluj nam Chryste! - dodaje ks. Michał.

Nie umiesz grać w szachy? Naucz się: TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama