Nowy numer 15/2020 Archiwum

Komunikat Wydziału Nauki Katolickiej - materiały dla katechetów i rodziców

Dyrektor Wydziału Nauki Katolickiej ks. Wojciech Lechów w związku z wprowadzeniem przez MEN obowiązku zdalnej pracy z uczniami przekazuje informacje o portalach internetowych zawierających treści religijne i katechezy.

Drodzy Katecheci i Rodzice!

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych oraz wprowadzeniem przez MEN obowiązku zdalnej pracy z uczniami z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, przekazuję informacje o dostępnych portalach internetowych zawierających treści religijne i katechezy. Materiał dostępny jest na stronie WNK - www.wnk.diecezjazg.ploraz na Facebook/WNK.

Ks. Wojciech Lechów, dyrektor WNK

Wykaz wszystkich proponowanych stron znajduje się TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama