Nowy numer 15/2020 Archiwum

Modlą się za pracowników służby zdrowia

Zespół Ewangelizacyjny "Syjon", działający przy sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Otyniu, podjął modlitwę wstawienniczą za pracowników służby zdrowia. Możesz dołączyć konkretną osobę do listy i sam podjąć modlitwę.

W związku z trwającą epidemią członkowie zespołu rozpoczęli od wczoraj modlitwę wstawienniczą za pracowników służby zdrowia, którzy w tych dniach podejmują niezwykłą pracę na dyżurach w szpitalach i przychodniach. "Mamy sporządzoną listę konkretnych osób: lekarzy, pielęgniarek, kierowców karetek, ratowników medycznych, salowych i pań rejestratorek. Jeśli chcesz kogoś dołączyć do tej listy, przyślij nam tę osobę, będziemy się za nią modlić" - czytamy w informacji.

Szczegóły TUTAJ.

Tylko pierwszego dnia zgłoszono 261 osób. Zgłoszenia konkretnych osób można wysyłać na adres Fundacji "Blisko Domu": kontakt@fundacjabliskodomu.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama