Nowy numer 13/2020 Archiwum

Zawierzenie diecezji w łączności z Fatimą

Dziś bp Tadeusz Lityński w duchowej łączności z Fatimą dokona aktu zawierzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi.

Dziś wieczorem o godz. 19.30 na zakończenie modlitwy różańcowej odmawianej w sanktuarium Matki Bożej w Fatimie przewodniczący Konferencji Episkopatu Portugalii kard. Manuel Jose Macario do Nascimiento Clemente. - Na prośbę abp. Stanisława Gądeckiego, przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, włączy Polskę do modlitwy zawierzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi - wyjaśnia ks. Andrzej Sapieha, rzecznik prasowy kurii biskupiej.

- Biskup zielonogórsko-gorzowski Tadeusz Lityński w duchowej łączności z Fatimą dokona aktu zawierzenia w trakcie wieczornego różańca o godz. 20.30. Do tego samego zaprasza również duszpasterzy w kościołach parafialnych oraz wiernych w ich domach - dodaje.

Tekst zawierzenia: TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama