Nowy numer 23/2020 Archiwum

Do piątku trwa akcja #WdzięczniMedykom

Ile udało się już zebrać dla placówek zajmujących się hospitalizacją i diagnostyką pacjentów zakażonych koronawirusem na terenie naszej diecezji? [AKTUALIZACJA]

Udało się zebrać już 67 793,10 zł, a może być jeszcze więcej. – Dziękujemy za wszystkie już dokonane wpłaty i prosimy o dalszą pomoc – apeluje Sylwia Grzyb, rzecznik prasowy diecezjalnej Caritas.

Caritas wesprze 4 szpitale na terenie województwa lubuskiego, które zajmują się hospitalizacją i diagnostyką pacjentów zakażonych koronawirusem. – W ramach zebranych środków pragniemy zakupić najpotrzebniejszy sprzęt medyczny: respiratory, maski, fartuchy, termometry. Dzięki zebranym środkom możemy jeszcze skuteczniej pomagać w leczeniu – zauważa rzecznik.

Wspomniane cztery placówki to: Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze, Lubuski Szpital Specjalistyczny Pulmonologiczno-Kardiologiczny w Torzymiu Sp. z o.o., 105. Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią filia Żagań oraz Jednoimienny Szpital Zakaźny w Gorzowie Wlkp.

Numer konta i sms: TUTAJ.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama