Nowy numer 3/2021 Archiwum

Biegu do Pustego Grobu dziś nie będzie, ale nie gaście ducha

- Niech nie gaśnie w Was duch walki sportowej, ale też chrześcijańskiej, bo przecież Chrystus zmartwychwstał - mówi o. Grzegorz Marszałkowski, pomysłodawca Biegu do Pustego Grobu, który nie odbędzie się dziś w Nowej Soli, jak w minionych latach, ale może jeszcze będzie w tym roku!

Bieg do Pustego Grobu 2020.
Gość Zielonogórsko-Gorzowski

Nie możemy spotkać się w Nowej Soli, ale możemy się zjednoczyć tego dnia w wirtualnym biegu! Zróbcie sobie zdjęcie (najlepiej w stroju sportowym) i prześlijcie na adres: krzysztof.krol@gosc.pl

W tytule wiadomości należy wpisać: "Bieg do Pustego Grobu ". Natomiast w treści - imię i nazwisko oraz miejscowość,

Z nadesłanych zdjęć zrobimy galerię zdjęć.

O. Grzegorz już przesłał swoje:

  Biegu do Pustego Grobu dziś nie będzie, ale nie gaście ducha

Do treści maila należy również skopiować poniższe oświadczenia:

1. Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z Ogólnym Regulaminem Konkursów Instytutu Gość Media (Regulamin) i akceptuję jego warunki. Pełny tekst Regulaminu dostępny na stronie internetowej www.igomedia.pl/Regulaminy.
2. Oświadczam, że przesyłam zdjęcia, do których posiadam pełnię praw autorskich, a ich treść nie godzi w niczyje dobra. Zgadzam się na jego publikację w wydawnictwach należących do Instytutu Gość Media oraz w mediach społecznościowych.

W przypadku osób niepełnoletnich na udział w inicjatywie zgodę musi wyrazić prawny opiekun. Prosimy, aby zgoda była załączona w postaci zdjęcia z ręcznie podpisanym oświadczeniem. Treść zgody:

Wyrażam zgodę na udział... (imię i nazwisko), którego jestem prawnym(-ą) opiekunem(-ką), w akcji "Domowy krzyż". Wyrażam również zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska pozostającego pod moją opieką dziecka w artykule prezentującym nadesłane treści.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama