Nowy numer 2/2021 Archiwum

Zielonogórskie elżbietanki do rodziców i dzieci: Bardzo za Wami tęsknimy

Siostry Elżbietanki z Zielonej Góry piszę do rodziców i dzieci z przedszkola i dziękują miastu za wsparcie.

Pełny tekst listu:


TĘSKNIMY... WRACAJCIE… CZEKAMY

Kochane Dzieci i Szanowni Rodzice,

To już ponad miesiąc, kiedy widzieliśmy się ostatni raz. Bardzo za Wami tęsknimy. Brakuje Was w naszym przedszkolu, brakuje w kaplicy. Codziennie rano, kiedy w naszej domowej kaplicy Kapłan rozpoczynał Eucharystię, słychać było odgłosy z korytarza, że już jesteście. Robiło się gwarno i radośnie w salach przedszkolnych, jadalni, pracowniach terapeutycznych i korytarzach. Teraz jest cicho i pusto.

Tęsknimy już za chwilą, kiedy będziemy mogły z Wami rozmawiać, wspólnie wykonywać różne zadania, uczyć się i bawić. Nie wiemy, jak długo potrwa obecna sytuacja. Staramy się z Wami spotykać poprzez naszą stronę internetową, gdzie Panie przygotowują dla Was materiały. Kochani Rodzice, prosimy abyście korzystali z pomocy, które udostępniamy na stronie www.nowa.elzbietanki.pl w zakładce materiały edukacyjne. Panie nauczycielki i terapeutki starają się, aby przygotować materiały dla naszych dzieci zgodnie z podstawą programową. Zdajemy sobie sprawę, że i Wy i Dzieci zamknięci w domach potrzebujecie wielu inspiracji do pracy i zabawy. Ten trudny czas przetrwajmy jednak w domach i dbajmy o nasze zdrowie i życie.

Panie przygotowały już przedszkole na Wasz powrót. Sale wysprzątane czekają na czas kiedy będziemy mogli z nich korzystać i trochę „pobałaganić”.

Trudny dla nas wszystkich czas izolacji ma też swoje konsekwencje ekonomiczne. W tym miejscu pragnę PODZIĘKOWAĆ Miastu Zielona Góra za pomoc.
Szanowni Rodzice, dzięki wsparciu Urzędu Miasta od 1 kwietnia br. do odwołania, nie dalej jednak niż do 30 czerwca br., NIE BĘDZIEMY POBIERAĆ CZESNEGO za pobyt dziecka w przedszkolu. Jest to duże wsparcie zarówno dla placówki jak i myślę, że dla Was Rodzice również.

Kochani, codziennie modlimy się za Was, aby Jezus dawał Wam wiele łask i siły do pokonywania różnych niedogodności, ale proszę ZOSTAŃCIE W DOMACH, nie narażajcie siebie i innych. Niech Pan bóg darzy Was zdrowiem i radością.

Pozdrawiam od całego personelu naszego przedszkola i CZEKAMY:                 

s. Irmina Zielińska

Przedszkole Sióstr Elżbietanek w Zielonej Górze

Zielonogórskie elżbietanki do rodziców i dzieci: Bardzo za Wami tęsknimy   Przedszkole Sióstr Elżbietanek w Zielonej Górze. Archiwum
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama