GN 2/2021 Archiwum

Paradyska skrzynka intencji

Klerycy z Wyższego Seminarium Duchownego założyli internetową skrzynkę intencji. Wasze prośby będą przedstawiać przed obrazem Matki Bożej Paradyskiej.

Skąd pomysł?

- Co roku po Wielkanocy do naszego domu zaczynało przybywać coraz więcej osób chętnych do odwiedzania naszego kościoła. Najczęściej głównym celem naszych gości było po prostu zwiedzenie kompleksu klasztornego i nie ma co się temu dziwić, w końcu w Paradyżu jest na co popatrzeć. A czasami ktoś po prostu chciał odwiedzić kaplicę Matki Bożej, aby Jej powierzyć swoje troski - podkreśla kl. Tomasz Dragańczuk.

- Owocem wielu takich wizyt były intencje pozostawione w skrzynce znajdującej się przed kaplicą. Czasami było ich tylko kilka, a bywały takie tygodnie, szczególnie w maju, że skrzynka zawsze była pełna. Od dwóch miesięcy niestety seminaryjna furta pozostaje zamknięta i nie ma możliwości zaniesienia Matce Bożej swoich intencji. Dlatego wśród kleryków zrodził się pomysł, że intencje możemy przyjmować także za pośrednictwem naszej strony internetowej - dodaje.

Każda nadesłana prośba zostanie odczytana podczas środowej nowenny przed obrazem Matki Bożej Paradyskiej o 19.30

Co zrobić, aby wysłać swoją intencję? Wystarczy wejść na stronę paradyskiego seminarium, gdzie znajduje się specjalny formularz: TUTAJ.

Przypomnijmy, że trwają przygotowania do koronacji obrazu Matki Bożej Paradyskiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama