Nowy numer 3/2021 Archiwum

Pokaż obrazy Maryi wiszący w twoim domu

Matka Boża Częstochowska, Matka Boża Cierpliwe Słuchająca, Matka Boża Nieustającej Pomocy - w naszych domach wisi wiele wizerunków maryjnych. Wyślijcie do nas zdjęcie obrazu z waszego domu. Stwórzmy wyjątkową maryjną galerię.

Przyślijcie zdjęcia zrobione aparatem fotograficznym lub telefonem. Na zdjęcia obrazów z Waszych domów czekamy do 3 maja pod adresem: krzysztof.krol@gosc.pl

W tytule wiadomości należy wpisać: "Obraz Maryi. Natomiast w treści - imię i nazwisko autora zdjęcia, którego podpiszemy w galerii oraz koniecznie miejscowość i parafię. Możecie też napisać krótką historię tego obrazu.

Do treści maila należy również skopiować poniższe oświadczenia:

1. Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z Ogólnym Regulaminem Konkursów Instytutu Gość Media (Regulamin) i akceptuję jego warunki. Pełny tekst Regulaminu dostępny na stronie internetowej www.igomedia.pl/Regulaminy.
2. Oświadczam, że przesyłam zdjęcia, do których posiadam pełnię praw autorskich, a ich treść nie godzi w niczyje dobra. Zgadzam się na jego publikację w wydawnictwach należących do Instytutu Gość Media oraz w mediach społecznościowych.

W przypadku osób niepełnoletnich na udział w inicjatywie zgodę musi wyrazić prawny opiekun. Prosimy, aby zgoda była załączona w postaci zdjęcia z ręcznie podpisanym oświadczeniem. Treść zgody:

Wyrażam zgodę na udział... (imię i nazwisko), którego jestem prawnym(-ą) opiekunem(-ką), w akcji "Obraz Maryi". Wyrażam również zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska pozostającego pod moją opieką dziecka w artykule prezentującym nadesłane treści.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama