Nowy numer 23/2020 Archiwum

Pokazał nam, jak ustawić hierarchię w życiu

Są osoby, które nie tylko pociągają nas swoim przykładem, ale także inspirują do działania. Taką postacią bez wątpienia był św. Jan Paweł II. I nawet nie trzeba było go spotkać twarzą w twarz, wystarczyło spotkanie na pielgrzymce czy w lekturze jego tekstów.

Zielonogórzanie Urszula i Ryszard Furtakowie, ona odpowiedzialna za Akcję Katolicką w Polsce, a on w diecezji, nigdy nie byli na osobistej audiencji u Jana Pawła II, ale w ich sercu ten święty zajmuje szczególne miejsce. W ich pamięci do końca życia pozostaną szczególnie papieskie pielgrzymki. – Co kilka lat mieliśmy takie rodzinne rekolekcje z przesłaniem patriotycznym i narodowym – wyjaśniają.

Dostępne jest 5% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama