Nowy numer 23/2020 Archiwum

W zielonogórskim szpitalu nie ma już żadnego pacjenta z COVID-19

W Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze nie ma już żadnego pacjenta zarażonego koronawirusem. Łącznie trafiły tu 22 osoby, u których stwierdzono COVID-19.

"Z pewną nieśmiałością i ostrożnym optymizmem (ale też z radością) informujemy, iż od niedzieli w naszym szpitalu nie przebywa ani jeden pacjent z COVID-19" - czytamy na profilu fb Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze.

Od 4 marca, gdy na oddziale zakaźnym pojawił się tzw. "pacjent zero", w zielonogórskim szpitalu było 22 chorych zakażonych koronawirusem. "W tym jedna pacjentka w stanie bardzo ciężkim, ale dzięki wielkiemu zaangażowaniu naszego personelu medycznego szczęśliwie przebywa już w domu" - czytamy na profilu szpitala.

Według danych Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego z COVID-19 w całym województwie lubuskim zostało już wyleczonych 84 na 92 zakażonych pacjentów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama