Nowy numer 2/2021 Archiwum

Zróbmy szopkę bożonarodzeniową w domu

Paulina i Adrian Nowiccy z Głogowa wraz ze swoim synem Jasiem zachęcają do zrobienia szopki bożonarodzeniowej w swoim domu. Czekamy na zdjęcia Waszych szopek!

Zdjęcie szopki bożonarodzeniowej, wykonanej w domu lub tej z naszej parafii, prosimy wysłać na adres e-mail: zgg@gosc.pl wraz podaniem nazwy parafii, miejscowości oraz imieniem i nazwiskiem autora zdjęcia. W tytule wiadomości prosimy wpisać: "Szopka domowa" lub "Szopka w parafii".

Do treści maila należy również skopiować poniższe oświadczenia:

1. Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z Ogólnym Regulaminem Konkursów Instytutu Gość Media (Regulamin) i akceptuję jego warunki. Pełny tekst Regulaminu dostępny na stronie internetowej www.igomedia.pl/Regulaminy.
2. Oświadczam, że przesyłam zdjęcia, do których posiadam pełnię praw autorskich, a ich treść nie godzi w niczyje dobra. Zgadzam się na jego publikację w wydawnictwach należących do Instytutu Gość Media oraz w mediach społecznościowych.

W przypadku osób niepełnoletnich na udział w inicjatywie zgodę musi wyrazić prawny opiekun. Prosimy, aby zgoda była załączona w postaci zdjęcia z ręcznie podpisanym oświadczeniem. Treść zgody:

Wyrażam zgodę na udział... (imię i nazwisko), którego jestem prawnym(-ą) opiekunem(-ką), w akcji "Szopka bożonarodzeniowa". Wyrażam również zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska pozostającego pod moją opieką dziecka w artykule prezentującym nadesłane treści.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama