Nowy numer 15/2021 Archiwum

Pielgrzymka Maturzystów 2021

Jak co roku w Niedzielę Miłosierdzia odbędzie się 43. Pielgrzymka Maturzystów Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej na Jasną Górę. Niestety z powodu pandemii nie może odbyć się w tradycyjnej formie. Będzie na Jasnej Górze oraz w dekanatach naszej diecezji.

Plan Pielgrzymki na Jasną Górę:

  • 11.00 – Eucharystia pod przewodnictwem biskupa Tadeusz Lityńskiego dla wybranej reprezentacji maturzystów naszej diecezji (transmisja w TVP 1 i na kanale YouTube: Jasna Góra Klasztor Ojców Paulinów)
  • 14.00 – Nabożeństwo zawierzenia maturzystów Matce Bożej Królowej Polski – ks. Łukasz Malec (transmisja na kanale YouTube: Jasna Góra Klasztor Ojców Paulinów)

Dekanat Babimost

Parafia św. Wawrzyńca w Babimoście – sanktuarium Matki Bożej Gospodyni Babimojskiej

  • Godz. 15.00 – Eucharystia, katecheza, akt zawierzenia

Dekanat Drezdenko

Parafia Przemienienia Pańskiego w Drezdenku

  • 14.00 – Eucharystia
  • 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i akt zawierzenia

Dekanat Głogów – św. Mikołaja Parafia św. Mikołaja w Głogowie

  •  9.30 – Eucharystia, akt zawierzenia

Dekanat Głogów – NMP Królowej Polski

Parafia św. Klemensa w Głogowie

  • 19.30 – Eucharystia, akt zawierzenia

Dekanat Gorzów – Chrystusa Króla

Parafia Chrystusa Króla w Gorzowie Wlkp.

  • 15.00 – Godzina Miłosierdzia i Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • 15.15 – Eucharystia i akt zawierzenia

Dekanat Gorzów – Katedra

Parafia Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie Wlkp.

  • 10.30 – Eucharystia pod przewodnictwem biskupa Pawła Sochy i akt zawierzenia (transmisja w TVP3 Gorzów)

Dekanat Gorzów – Trójcy Świętej

Parafia NMP Królowej Polski w Gorzowie Wlkp.

  • 14.45 – Katecheza
  • 15.00 – Eucharystia, akt zawierzenia

Dekanat Gubin Parafia MB Fatimskiej w Gubinie

  • 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • 15.15 – Katecheza
  • 15.30 – Eucharystia, akt zawierzenia

Dekanat Kostrzyn nad Odrą

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Witnicy

  • 18. 00 – Eucharystia, akt zawierzenia
  • 19.00 – Spotkanie z maturzystami w kościele

Dekanat Kożuchów

Parafia Matki Bożej Gromnicznej w Kożuchowie

  • 18.00 – Eucharystia
  • 19.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu, akt zawierzenia

Dekanat Krosno Odrzańskie

Parafia św. Jadwigi Śląskiej w Krośnie Odrz.

  • 19.00 – Katecheza i świadectwa
  • 19.30 – Eucharystia, akt zawierzenia

Dekanat Lubsko

Parafia Nawiedzenia NMP w Lubsku

  • 10.00 – Eucharystia, akt zawierzenia

Dekanat Łęknica

Parafia NMP Królowej Polski w Trzebielu

  • 14.30 – Katecheza i świadectwa
  • 15.00 – Eucharystia, akt zawierzenia

Dekanat Nowa Sól

Parafia św. Józefa w Nowej Soli

  • 14.00 – Eucharystia, akt zawierzenia
  • 15.00 – Modlitwa uwielbienia prowadzona przez Przemka Szczotko

Dekanat Pszczew

Sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu

  • 15.00 – Eucharystia, akt zawierzenia

Dekanat Rzepin

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rzepinie

  • 17.00 – Eucharystia
  • 18.00 – Katecheza, akt zawierzenia

Dekanat Rokitno

Parafia św. Mikołaja w Skwierzynie

  • 10.30 – Eucharystia, akt zawierzenia

Dekanat Sława

Parafia św. Michała Archanioła w Sławie

  •  15.00 – Eucharystia
  • 16.00 – Muzyczne uwielbienie, modlitwa wstawiennicza, akt zawierzenia

Dekanat Strzelce Krajeńskie

Kościół Matki Bożej Różańcowej

  •  18.00 – Eucharystia, akt zawierzenia

Dekanat Sulechów

Parafia Podwyższenia Krzyża w Sulechowie

  • 15.30 – Eucharystia
  • 16.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu, akt zawierzenia

Dekanat Sulęcin

Parafia św. Henryka w Sulęcinie

  • 18.00 – Eucharystia
  • 19.00 – Katecheza, świadectwo
  • 19.15 – Adoracja Najświętszego Sakramentu, akt zawierzenia

Dekanat Szprotawa

Parafia Wniebowzięcia NMP w Szprotawie

  • 16.00 – Eucharystia, akt zawierzenia

Parafia Wniebowzięcia NMP w Przemkowie

  • 16.00 – Eucharystia, akt zawierzenia

Dekanat Świebodzin – Miłosierdzia Bożego

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

  • 16.00–  Eucharystia, akt zawierzenia

Dekanat Świebodzin – NMP Królowej Polski

Parafia NMP Królowej Polski w Świebodzinie

  • 19.00 – Eucharystia
  • 20.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu, akt zawierzenia

Dekanat Wschowa

Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika we Wschowie

  • 14.00 – Eucharystia, akt zawierzenia

Dekanat Zielona Góra – św. Jadwigi

Parafia Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze

Termin: 9 kwietnia (piątek)

  • 19.30 – Eucharystia, akt zawierzenia

Dekanat Zielona Góra – Podwyższenia Krzyża Świętego

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Zielonej Górze

  • 14.00 – Eucharystia
  • 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego, świadectwo, akt zawierzenia

Dekanat Zielona Góra – Ducha Świętego

Parafia św. Józefa w Zielonej Górze

  • 20.00 – Eucharystia, akt zawierzenia

Dekanat Żagań

Kościół Ducha Świętego w Żaganiu

  • 16.00 – Eucharystia, akt zawierzenia

Dekanat Żary

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Żarach

  • 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego Godz. 15.15 Katecheza
  • 15.30 – Eucharystia, akt zawierzenia
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama