GN 4/2023 Archiwum

Dziś rusza akcja "Adwent dla Życia"

Wspólnota Rycerstwa Niepokalanej przy parafii św. Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze organizuje po raz kolejny dzieło modlitewne w obronie życia pod hasłem: "Adwent dla Życia 2022". Wciąż można się dołączyć.

Inicjatywa zrodziła się po przeprowadzonej w Wielkim Poście krucjacie modlitewnej "40 Dni dla Życia". - Intencją modlitwy będzie nawrócenie zwolenników aborcji, ratowanie nienarodzonych dzieci zagrożonych zabiciem, ich matek i ojców oraz całych rodzin - wyjaśnia Elżbieta Banszkiewicz.

Na czym polega akcja? Wystarczy znaleźć codziennie pół godziny na modlitwę indywidualną w intencji obrony i trwającego już życia. - W tej intencji można ofiarować Różaniec, koronkę do Miłosierdzia Bożego, lekturę Biblii, adorację Najświętszego Sakramentu lub inną dowolną modlitwę. Do naszej krucjaty mogą włączyć się także osoby, które podjęły Duchową Adopcję dziecka poczętego. Ważne jest, aby modlić się przez zadeklarowany czas - wyjaśnia zielonogórzanka.

Akcja rozpocznie się dziś Mszą św. o godz. 18.00 w zielonogórskiej konkatedrze, a zakończy 24 grudnia o godz. 12.00 indywidualną modlitwą Anioł Pański.

Zapisy: TUTAJ lub telefonicznie pod numerem 784-182-144 (w godz. 16.00-20.00).
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy