Nowy numer 47/2023 Archiwum

Twórcze rozmowy biskupa z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży

Bp Adrian Put 27 września spotkał się z odpowiedzialnymi za Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Było o wyzwaniach, radościach, a także nie zabrakło nowych pomysłów.

W spotkaniu wzięli udział księża asystenci, sympatycy wspólnoty oraz młodzież z zarządu KSM. - Przedstawiliśmy księdzu biskupowi, jak działa nasze stowarzyszenie oraz jakie akcje podejmujemy na terenie diecezji i Polski - wyjaśnia ks. Marcin Bobowicz, diecezjalny asystent KSM.

- Podzieliliśmy się także naszymi zmartwieniami, problemami oraz tym, co cieszy i buduje. Biskup wysłuchał zdania księży i młodzieży, zadawał pytania, tak byśmy mogli działać jeszcze lepiej i żebyśmy czuli się potrzebni. Na pewno zapamiętamy z tego spotkania to, że trzeba rozmawiać. Komunikacja jest najważniejsza, jeżeli chcemy coś  osiągnąć. Ksiądz biskup podsunął nam także kilka pomysłów do działania i zachęcił do nieustannego: "Gotów" - dodaje.

A KSM nie próżnuje! Już w najbliższą sobotę zaprasza młodych na Diecezjalny Turniej Siatkówki, który odbędzie się 30 września 2023 roku o 10.00 na Hali Sportowej w LO III. Zgłoszenia: 510 492 945.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy