Nowy numer 09/2024 Archiwum

Dołącz do "Teologii w mieście"

W Zielonej Górze i Gorzowie Wlkp. 2 grudnia rusza kolejna edycja "Teologia w mieście". To cykl spotkań wokół zagadnień z Pisma Świętego, teologii oraz społecznego nauczania Kościoła.

Wciąż można się zapisać, do czego gorąco zachęca dyrektor Instytut Filozoficzno-Teologicznego ks. Piotr Bartoszek. - Czas jesienno-zimowy sprzyja dłuższej refleksji i spotkaniom: dlatego już po raz czwarty proponujemy naszym sympatykom oraz wszystkim, którym nieobce są pytania o Boga, wiarę, moralność, wspólnotę, cykl wykładów w sobotnie przedpołudnia - wyjaśnia ks. Bartoszek. 

- Jak zwykle postaramy się, by poruszane tematy nie tylko były aktualne, ale też inspirujące, motywujące do stawiania pytań i dalszych poszukiwań. Teologia w mieście to dobry sposób na bardziej świadome przeżywanie własnej drogi, nawet jeśli towarzyszą nam wątpliwości. Mogę zdradzić, że nie zabraknie ciekawych wykładowców również spoza naszej diecezji - szczegóły w programie na naszej stronie i w mediach społecznościowych. Do ciekawych konferencji i dyskusji dodajemy w pakiecie kuluarowe rozmowy przy kawie - dodaje.

Zapisy i szczegóły: TUTAJ

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy