Nowy Numer 16/2024 Archiwum

Ruch Światło-Życie zaprasza dawnych i obecnych oazowiczów na jubileuszowy bal

Bezalkoholowy bal półwiecza rozpocznie świętowanie jubileuszu 50-lecia Ruchu Światło-Życie w naszej diecezji. Sto osób już jest, ale wciąż można się zapisać.

Świętowanie jubileuszu Ruch Światło–Życie rozpoczyna Balem Jubileuszowym, który odbędzie się 10 lutego. – W jego trakcie chcemy w duchu agape oraz nowej kultury spędzić czas na „wielkim pogodnym wieczorze półwiecza”. Będzie to moment naszej radości we wspólnocie byłych i obecnych członków Ruchu Światło–Życie – wyjaśnia Ewa Juryk z Domowego Kościoła.

Przygotowania do balu są prawie na ukończeniu, pozostało tylko kilka drobnych rzeczy do dogrania. – Z niecierpliwością czekamy na ten dzień i wszystkich uczestników balu. A wśród blisko 100 uczestników mamy obecnych i byłych oazowiczów, przekrój uczestników bardzo zróżnicowany: kapłani, młodzież, małżeństwa, osoby dorosłe; młodzi, starsi i w średnim wieku, z naszej diecezji i spoza – wyjaśnia pani Ewa.

– Podczas balu przewidujemy wiele atrakcji: rozpoczniemy polonezem, będzie licytacja tortów, losowanie cennych i ciekawych nagród, quiz i wspaniała zabawa prowadzona przez duet wodzirejów „The Plums” – dodaje.

Wciąż można wziąć udział w balu. Zapisy przyjmowane są końca stycznia. Szczegóły: TUTAJ lub pod nr tel. 697 607 978.

Bal to dopiero początek świętowania jubileuszu. Wśród wielu wydarzeń zaplanowano chociażby Galę 50-lecia Ruchu Światło–Życie, która odbędzie się w kwietniu w Żaganiu. Centralne obchody jubileuszowe odbędą się od 30 sierpnia do 1 września w Rokitnie.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy