W zielonogórskiej parafii pw. Ducha Świętego 5 grudnia odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Kobieta pragnieniem Boga". Gościem specjalnym była s. Nulla. Jej uzdrowienie zostało uznane za cud w procesie beatyfikacyjnym kard. Stefana Wyszyńskiego.
S. Nulla podkreśla, że lekarze nie dawali jej szans, ale wtedy wydarzył się cud:
Świadectwo s. Nulli w Zielonej Górze
Uczestniczki spotkania nie tylko mogły wysłuchać świadectwa, ale także konkretnego przesłania od siostry dla ich życia. - Dziś chciałam powiedzieć o tym, żeby na życie i wszystkie wydarzenia, jakie nas spotykają, patrzeć w perspektywie wieczności. Tak naprawdę Adwent i całe nasze życie jest dla tej jednej, jedynej godziny spotkania z Bogiem - mówiła s. Nulla.
Comiesięczny dzień skupienia dla kobiet to inicjatywa sióstr ze Zgromadzenia Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej, posługujących przy tutejszej parafii.
W sobotę 6 grudnia kolejna okazja do wysłuchania świadectwa s. Nulli. Na godz. 9 rano zaplanowano otwarte spotkanie w sali pod kościołem pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze.